Mat për luajtje të palosshme
Mat shkumë puzzle
SHIKO MË SHUMË
20 vjet +
I Shërbimit OEM & ODM
PLAYPENS- Të gjitha për një jetë të konsiderueshme të mrekullueshme
SHIKO MË SHUMË
20 vjet +
I Shërbimit OEM & ODM

Kategoria kryesore

Produkte të Kombinuara

Tapeti i lojës i palosshëm
Komplet tapeti i ndërthurur

Rreth AFCWL

Shandong Noah New Material Group Co., Ltd. është një ndërmarrje grupore që është ngritur nga Byroja e Mbikëqyrjes së Tregut dhe Ministria e Tregtisë, duke u fokusuar në prodhimin, kërkimin dhe zhvillimin e produkteve plastike, produkteve shkumë, produkteve për fëmijë, etj. kanë më shumë se 16 linja prodhimi dhe 1000 punëtorë më shumë, janë në këtë biznes për më shumë se 10 vjet.

Produkte me shitje të nxehta

Kategoritë e produkteve

FAQ

 • Jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A
  Ne jemi një fabrikë dhe të mirëpritur të na vizitoni në çdo kohë. Ajo merr 1 orë nëse nga Aeroporti LINYI, dhe zgjat rreth 30 minuta nëse nga stacioni i trenit LINYI. Ne mund t'ju marrim nëse na informoni paraprakisht. 
 • A janë produktet tuaja të sigurta për fëmijët?

  A
  Po, ne përdorim materiale mjedisore të kategorisë ushqimore të importuara në SHBA dhe produktet tona kaluan testin e EN71-1,-2,-3. 
 • Cili është afati juaj i pagesës?

  A
  T/T, L/C, Western Union, PayPal është në dispozicion.Zakonisht, parapaguar 30% depozitë për prodhimin, pastaj bilanci i paguar kundrejt kopjes BL.
 • Cila është mënyra dhe koha e transportit?

  A
  Me ekspres rreth 3-5 ditë, me anije rreth 20-40 ditë, me ajër rreth 3 ditë.
 • Cilin port eksportoni?

  A
  Porti Qingdao rekomandohet fort pasi është më afër nesh, por në dispozicion është edhe porti tjetër si Shangai.

CERTIFIKATA DHE NDERIMET

Aktiviteti i Lajmeve
81gKN5SyVWL._AC_SL1500__看图王.jpg
2024-07-01
Lidhur me përdorimin e dyshekëve EVA:

1. Përpara përdorimit, ju lutemi shpaketoni paketimin dhe lëreni në një vend të ajrosur mirë për gjysmë dite për të shpërndarë plotësisht erën e mbetur të produktit të ri.2.Pas montimit të dhëmbëve mund të bëhet çdo kombinim kreativ (me dhëmbë nga katër anët për lidhje)3.Fëmijët nën tre vjeç sho

Shiko më shumë
dyshek loje i rishikueshëm 07.jpg
2024-06-17
Sa dini për lëndët e para të tapeteve XPE?

Sa dini për lëndët e para të tapeteve XPE? Materiali XPE është i sigurt, i fortë, i qëndrueshëm, i butë, i rehatshëm dhe i lehtë për t'u pastruar.Kompania jonë zgjedh grimcat PE miqësore me mjedisin, të cilat janë të qarta kristal, të sigurta dhe pa erë.Ne kontrollojmë lëndët e para të produkteve tona wi

Shiko më shumë
01 (14).jpg
2024-06-24
Përmbledhje e Materialeve EVA

Pasqyrë e materialeve EVA: Tapeti i dyshemesë EVA është një material gome i përbërë i përbërë nga EVA (i njohur gjithashtu si hekur elastik) dhe PE (i njohur gjithashtu si polietileni).Është një material jo toksik dhe pa erë.Aktualisht prodhohet nga shkumëzimi i materialeve PE të avancuara ndërkombëtarisht dhe ka karakteristikat e sof

Shiko më shumë
mamizo CE.png
2024-04-25
Marka Memizo nga Mats Shandong Noah Play mori certifikatën e përditësuar CE UKCA

Shandong Memizo New Material Technology merr certifikatën CE, certifikatën UKCA pas testimit të dyshekëve të lojës.

Shiko më shumë
7 P testing.png
2024-04-25
Shandong Noah New Material Group Co., Ltd miratoi testimin EN71 1-3 dhe 7P

dyshekët e lojërave të palosshme xpe nga Shandong Noah New Material Group Co., Ltd miratuan testimin EN71 1-3 dhe 7P

Shiko më shumë

PËR NE

Shandong Noah New Material Group Co., Ltd. duke u fokusuar në prodhimin, kërkimin dhe zhvillimin e produkteve plastike, produkteve të shkumës, produkteve për fëmijë, etj.

LIDHJET E SHPEJTA

PRODUKTET

FEEDBACK
Copyright ©️   2023 Shandong Noah New Material Group Co., Ltd Teknologjia nga Leadong. Harta e faqes.